info@artimalimusavirlik.com
0554 324 24 03
Artı Mali Muşavirlik

Artı Mali Muşavirlik

Mükelleflerimizin istekleri doğrultusunda; Çözüm odaklı , zamanında ve yerinde hizmet veriyoruz.

İstanbul merkezli işletmemizde Muhasebe, vergi, danışmanlık, şirket kuruluşu ve dijital vergilendirme konularında hizmet vermekteyiz. Çeşitli sektörlerdeki uzmanlığımızla İstanbul başta olmak üzere, Türkiye’nin her yerinde, bütün işletmelere hizmet veriyoruz.

Misyonumuz

Türkiyenin en büyük 50 Mali Müşavirlik şirketinden biri olma hedefiyle, temel misyonumuz , sürekli öğrenmek , araştırmak , bilgiye ulaşmak ve paylaşarak değer yaratmaktır. Bu hedefimiz ile, kuruluşumuzdan itibaren teknolojiye, süreçlere ve personele sürekli yatırım yaptık, yapıyoruz ve yapacağız.

Vizyonumuz

Dinamik yapımız ve çok yönlü tecrübelerimiz ile müşterilerimizin pahalı maliyet tuzaklarına düşmemeleri konusunda yol gösteriyor ve en uygun çözümleri üreterek, işbirliği içerisinde olduğumuz çözüm ortaklarımız ile, en uygun maliyetlerle sağlıyoruz.

Ekip Çalışması 100%
Kalite 100%
Sorumluluk 100%
Deneyim 100%
Müşteri Memnuniyeti 100%

Size Önem Veriyrouz!

Sizin istekleriniz bizim için Önemli

Sizin İçin Buradayız !

Bir hizmet firması olmanın verdiği bilinçle hareket eden şirketimiz;

İstanbul Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası İstanbul’da faaliyet gösteren Mali Müşavirlerin bağlı olduğu 3568 sayılı kanuna tabi meslek kuruluşudur.

Güvenilirlik ve Sorumluluk

Artı Mali Müşavirlik ve Danışmanlık olarak sizlere mesleki şeffaflık ve dürüstlük çerçevesinden hiçbir hile ve yalan olmadan en güzel şekilde hizmet vermek için buradayız. Sorumluluklarımızın bilincinde olarak her daim işimizin başındayız.

Liderlik

Sektörümüzde olan pek çok mali müşavirlik firması bulunmakta. Fakat bunların arasında geçmişin tozlu rafları arasına karışan firmaları geride bırakarak en yüksek tepede Artı Mali Muşavirlik’te görmeyi ilkeliyoruz.

Müşteri Memnuniyeti

Bizimle birlikte çalışan müşterilerimizi tamamen şirketimizin varlık nedeni olarak görüyor ve memnun şekilde bizlerle bir arada olmaları için son derece hassasiyet gösteriyoruz.