info@artimalimusavirlik.com
0554 324 24 03
Artı Mali Muşavirlik

Mali Muşavirlik Hizmeti

Mükelleflerimizin istekleri doğrultusunda; Çözüm odaklı , zamanında ve yerinde hizmet veriyoruz.

İş hayatının gün geçtikçe hızlı bir şekilde artmaya başlayan rekabet ortamı ve her gün değişmekte olan yasal mevzuatlar şirketlerin muhasebe, vergi, finansal raporlama, bordro gibi konuları sürekli gündemde tutmalarını zorunlu hale getirmiştir. Şirket yönetimleri kendi işlerine odaklanarak bu alanda olan tüm işleri profesyonel hizmet veren mali müşavirlere emanet etmelidir. Bu sayede takipsizlik dolayısıyla ortaya çıkabilecek olan para kayıplarından hiçbir şekilde sorun yaşamayacak ve hiçbir şekilde para kaybına uğramayacaklar. Tüm bunların takibini en hızlı, en güvenli ve şeffaf şekilde gerçekleştirmek şüphesiz ki büyük önem arz etmektedir. Bu noktada Artı Mali Müşavirlik ve Danışmanlık olarak sizlere en iyi hizmeti sunabilmek için buradayız. 15 yılı geçen tecrübemiz ve deneyimlerimizle sizlere en profosyonel hizmeti sunmak için buradayız. Genç, yenilikçi ve dinamik kadrolarımızla her türlü durumda sizlerin yanında olmaktan ve sizlere mali müşavirlik hizmeti vermekten mutluluk duyarız.

Muhasebe ve Mali Müşavirlik Hizmeti

Muhasebe, vergi ve SGK Uygulamaları ile ilgili yükümlülükler, denetimlerin yapılması, muhasebe sisteminin kurulup geliştirilmesi, düzenlenecek sözleşmelerin gözden geçirilmesi, kanuni tasdik zorunluluğunun yerine getirilmesi, vergi idaresi ile ilgili sorunların çözümlenmesi.

Vergi Danışmanlığı

Vergi Danışmanlığı; mükelleflerimizi yasal yükümlülükleri konusunda bilgilendirmek, kanunlar, tebliğler ve mevzuatlar ile ilgili müşavirlik hizmetleri sunmak, görüş bildirmek, ortaya çıkabilecek sorunlara ilişkin önerilerde bulunmaktır.

Vergi Planlaması

Vergi planlaması, ödenmesi gereken verginin tam ve doğru olarak tespit edilmesi yükümlülüğünün yerine getirilmesi için yapılabileceği gibi işletme üzerinde oluşacak vergi yükünü en aza indirmek için de yapılmaktadır.

 

 

Beyanname Hizmeti

Belirli dönemlerde verilmesi gereken beyannamelerin Gelir İdaresi başkanlığına doğru ve eksiksiz olarak bildirilmesi.

Title